ste s náma SPOKOJENÍ

Nevěřte nám, důvěřujte našim klientům.

Super objednávaci systém. Jidlo vyborne a za skvělou cenu. Děkuji a těším se zas někdy příště

Milena

Výborné a chutné jidlo 🙂

Zuzana

děkujeme.. :-)
~ Tým Restro

Vse vzdy super a s usmevem!

Květa

Děkujeme!
~ Tým Restro

Netřeba slov, prostě nejlepší!🍀👍

Zita

Supr

Jaroslav

Jaroslave díky
~ Tým Restro

Nesmírně oceňuji úpravu interiérů restaurace, díky za milý podnik :-)

Dagmar

Děkujeme moc!!!😊
~ Tým Restro

Super jidlo, velci profesionalove! Vzdy nema chybu!!! Doporucuji...

Květa

Vše skvělé, 100% spokojenost. :))

Kateřina

Vše v naprostém pořádku, jednoduché objednání, velmi chutné jídlo, rychlé dodání.

Petra

Objednávka opět bez problému, jídlo i káva výborná. Bez chybičky, velmi nám zpříjemnilo piknik. Jediná věc, za kterou jsem zklamaná, byla poznámka krátkovlasé slečny za pultem, která do mé objednávky dělala Chai latté a v mé přítomnosti dala na jevo, její “chuť“ pro udělání latté. Stalo se mi to poprvé a velmi mě to mrzí. Můj zájem o další návštěvu to však neovlivnilo, protože je paní majitelka velmi milá a vždy jsem jinak byla se vším spokojená. Snad se to už nebude opakovat.

Kateřina

Dobrý den, moc děkujeme za krásné komentáře a děkujeme za Vaši přízeň! Musíme ale dodat, že jsme se snažili dopátrat mezi slečnami za barem, o co se mohlo jednat a došli jsme k tomu, že se slečny zřejmě bavili o něčem v jejich rozhovoru, který neměl být mířený na Vaši objednávku?! V jejich kolektivu je chai latte velmi oblíbená objednávka na přípravu, proto nám i přišlo divné, že by se některé z nich do toho nechtělo... Mrzí nás Váš zážitek a upozornili jsme je, aby se už nic podobného nestalo. Děkujeme, Restro ❤️
~ Tým Restro

S restaurací jsem byla vždy nad míru spokojena a v období karantény to není jinak. Služba naprosto skvělá, stejně tak vyhovění mému požadavku k objednávce. Jídlo bylo výborné a skvěle zabalené. Ani při převozu autem neukápla jediná kapka polévky. Veliká spokojenost.

Kateřina

Moc Vám děkujeme,potěšila jste nás!
~ Tým Restro